Tarzınızı Yansıtın

26 Mart 2019

Koltuk takımı satın almadan ya da koltuk takımı kumaşınızı değiştirmek istediğinizde birçok kişinin yaptığı gibi siz de internet üzerinden bir araştırma yapıyor olabilirsiniz. Koltuk kumaşı seçiminde en önemli olan iki şey vardır : Beklentileriniz ve Kalite

Aslında beklentilerinize uygun kaliteli kumaşı bulduğunuzda bu sizin için doğru seçim olacaktır; çünkü en kullanışlı kumaş beklentilerinizi karşılayan kumaştır.

Yaşam tarzınız, kullanılan mekan, renk tercihleriniz ve daha birçok etken kumaş seçiminizi etkileyecektir.

Tavsiyemiz ise öncelikle nasıl bir yaşam alanına sahip olmak istediğinizi bir listeye ekleyin. Bu listeyi yaparken tüm yaşam şartlarınızı göz önünde bulundurmayı unutmayın. Evcil hayvanınızın olması, küçük çocuğunuzun olması kumaş seçerken sizin için belirleyici etkenler olabilir.

Liste hazırsa geriye ne kalıyor ? Kumaş türleri hakkında bilgi sahibi olmak.

 

Şimdi Sertex kumaş türlerini biraz yakından tanıyalım :

 

Akıllı Kumaşlar :

Koltuk takımlarında oldukça şık görünen döşemelik kumaş olan aklıı döşemelik kumaşlar farklı renk ve desen seçenekleriyle tasarımlarınıza yeni bir soluk getirecek.

Döşemelik amaçlı; mobilyalarda, minder, sandalye ve oturma gruplarında rahatlıkla kullanılabilir.

Kolay Temizlenebilir Kumaşlar :

Eğer küçük bir çocuğunuz var ise ve bir anne olarak çıkmayan lekelerden şikayet ediyorsanız bu kumaşlar tam size göre. Bırakın çocuklarınız istediği gibi eğlenirken, siz de kolay temizlenebilir kumaşların rahatlığını yaşayın.

Tabi bir de büyüklerin eğlenceleri var; televizyon izlerken üzerinde bir şeyler atıştırdığınız ve sonrasında temizlenecek bir alana dönüşecekse, bu durumda tercih etmeniz gereken kumaş türü silinebilir özellikte, leke tutmayan kumaşlar olmalıdır.

Biraz daha detaya inersek ; kumaş yüzeyinde oluşan çay, kahve gibi birçok lekeyi yalnızca su ve bez yardımıyla kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Kolay temizlenebilir kumaşlar tam bana göre ama istediğim tarzda kumaşı bulabilir miyim dediğinizi duyar gibiyiz. İşte tam da bu noktada Sertex sizin için farklı renk ve desenlerde olan ürünleri kolay temizlenebilir özelliği ile birleştirerek tasarladı.

Eğer siz de bu deneyimi yaşamak isterseniz ürünlerimizi daha detaylı olarak incelemenizi öneririz.

 

Güç Tutuşur Kumaşlar :

Mobilyalarımız evimizin en ihtişamlı aksesuarıdır. En ufak bir ihmalde hiç umulmadık sonuçlar karşımıza çıkabiliyor.

Günümüzde artan yangın riski sebebiyle, yüksek teknoloji ile üretilen güç tutuşur kumaşların kullanımı giderek artmaktadır.

Kısa tanımlamalar ve risklerden bahsederken ‘’ Peki, bu kumaşların tam özelliği nedir ? ‘’ sorusunu duyar gibiyiz. Kısaca anlamı alev geciktiricidir.

Biraz daha detaya inersek ; Alev ya da yüksek sıcaklıklarda bile tutuşmayan, tutuşsa bile kendi kendine sönebilme özelliğine sahip bir kumaş türüdür.

" Tedbir, tehlikelere karşı akıllıca karşı çıkar " gibi sözlerin sizin de aklınızdan geçtiğini hissediyoruz.

Sertex, hayatı kolaylaştıran kumaşlarına bir yenisini ekleyerek, yüksek teknolojisi ile güç tutuşur kumaşları geliştirdi.

 

Sertex; yaşam alanlarınız için ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

 

Takipte Kalın 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.