Ev Dekorasyon Fikirleri - 1

26 Mart 2019

EVİNİZİ GÜZELLEŞTİREN DEKORASYON FİKİRLERİ


Evimizin dekorasyonu kendimize has zevklerimizi ve tasarım fikirlerimizi ortaya çıkaran bir sergi alanı sayılabilir, bu sebeple insanların evimizi beğenmelerini arzu ederiz.

Bir evin dekorasyonu bizlere ev sahipleri hakkında fikir verebilir. Ve tabi ki her odanın, evin tüm sakinlerini memnun edecek düzeyde olması da gerekir. Bu durum evimizi dekore ederken bizleri zor ve stresli bir döneme maruz bırakabilir.

İhtiyacımız olan fikri ve ilhamı bulabilmek, bunu kendimize ve evin tüm sakinlerine adapte edebilme süreci ve belirlenen bütçe ile ilerleyebilmeyi sağlayabilmektir. Oldukça zorlayıcı olan bu süreci en iyi şekilde geçirebilmek için bize hitap eden fikirlere kolayca ulaşabileceğimiz bir platform bulmaktır.

Rahat etmeyi tercih ettiğimiz kadar, yaşam alanımızı misafirlerimize şık göstermeyi isteriz.

Tarzınızı yansıtacağınız yaşam alanınız için duvar renginize, perdenize, halınıza, yemek masanıza ve hatta koltuk takımınıza bile karar verdiniz. 

Peki ya koltuğun kumaş rengi ve deseni ne olmalı?

İşte tam da bu noktada koltuğunuz için kumaş seçiminiz yaşam alanınıza bambaşka bir heyecan ve şıklık getirecek.

Huzurlu bir yaşam alanı yaratmak için sevdiğiniz renkleri tercih ederek size mutluluk veren bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

Açık tonlarda dizayn ettiğiniz salonunuz için sarı renkli bir berjer kullanarak tasarımınızı bir anda farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

 

Beyaz ağırlıklı bir salonda turuncu renk seçiminde bulunabilirsiniz. Tamamen sizin ruh halinizi yansıtacak olan renk seçimini berjerlerinizde ve minderlerinizde de kullanabilirsiniz.

 

Sertex; günümüz trendlerini takip ederek sizlere modern ve şık yaşam alanları oluşturmanız için ar-ge çalışmaları ile farklı renk ve desen seçeneklerini bir arada sunuyor.

Birbirinden farklı renk çeşitlerini görmek için ürünlerimizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.Takipte Kalın... 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.