Güvenlik

Islemlerin güvenligi için gerekli önlemler, bilgi ve islemin mahiyetine göre Süedser Tekstil San. ve Tic. A.S. ve/veya ilgili Kart Kuruluslarinca sistem ve internet altyapisinda alinmistir.

Tüm kredi karti islemleri ve onaylari tarafimizdan bagimsiz olarak ilgili bankalar tarafindan online olarak aranizda gerçeklestirilmektedir (kredi karti sifresi gibi bilgiler Süedser tarafinda görülmez ve kaydedilmez).

Müsterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satin alma ve bilgi güncelleme amaçli girdikleri bilgiler, özellikle kredi karti ve banka kartlarina ait gizli bilgiler diger internet kullanicilari tarafindan görüntülenemez. Üyelerimize - Müsterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördügü sorumluluklarimiz çerçevesinde ilgili kuruluslara açiklanabilir.

Ayrica üyelikleri ve/veya alisverisleri sirasinda vermis olduklari iletisim bilgileri ve diger bilgiler sitemize üyelik islemlerinizin yapilmasi, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Sertex ve Süedser Tekstil San. ve Tic. A.S. Grup Sirketleri ile is ortaklari ve tedarikçileri tarafindan verilebilmesi/satimi, ürün/hizmet ücret-masrafi tahsilatlari ve çesitli tanitim, reklam, promosyon, iletisim, satis ve kartlandirma uygulamalari için süresiz olarak kayda alinabilir.

Sitemizin diger internet-web sitelerine baglanti verdigi hallerde tüm kullanim ve islemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikasi ve kullanim sartlari geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya baska herhangi bir amaç ile ulasilan diger web sitelerinden bilgi kullanimlari, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diger uygulamalari sebebi ile olusabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayiplardan Sertex sorumlu degildir.

Sitemize kaydetmis oldugunuz kisisel bilgilerinizin güvenilirligi bizler için her seyden daha önemlidir. www.sertex.com.tr adresinden alisveris yaparken kullandiginiz kisisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaralari vb.) baska kurum ve kuruluslarla paylasilmayacaktir.

3-D Secure Neden Güvenlidir? www.sertex.com.tr - 3-D Secure sisteminde, sanal ödeme islemi gerçeklesirken, banka tarafindan kart sahibine sadece kendisinin bildigi ödeme sifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimligi dogrulanmaktadir.

Yetkisiz kisilerin kartlarini internet ortaminda kullanilmasini engellemektedir.

Üyelik esnasinda bizimle paylastiginiz cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermis oldugunuz siparislerinizle ilgili bilgilerin size hizli ve güvenli bir sekilde ulasmasini saglamak için kullanilacaktir.

www.sertex.com.tr adresinden ilk defa siparis veren müsterilerin siparislerinin tedarik ve teslimat asamasina gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafindan dogrulugunun onaylanmasi gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi karti sahibi müsterilerle irtibata geçilmektedir.

Rapidssl sertifikali www.sertex.com.tr , Türkiye nin en yaygin online ödeme altyapisi Garanti e-ticaret Sanal POS sistemini kullanmaktadir. Alisveris sirasinda kullanilan kredi karti ile ilgili bilgiler siteden bagimsiz olarak Rapidssl tarafindan 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile sifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulasir.

Kartin kullanilabilirligi onaylandigi takdirde alisverise devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafindan görüntülenemediginden ve kaydedilmediginden, üçüncü sahislarin herhangi bir kosulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmis olur.

Kredi Karti bilgilerinizi girdiginiz sayfanin sag alt kösesinde bulunan kilit resmi bu sayfanin SSL ile sifrelendigini gösterir ve üzerine tikladiginizda sifrelemenin hangi firmaya ait oldugunu belirtir.ğ