Hakkimizda

Süedser Tekstil üretim alaninda süet ve kumas fabrikalariyla farkli sektörlere hizmet vermektedir.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde 110.000 m2 alan üzerinde kurulu olan süet ve kumas fabrikasi, üretim kapasitesi ile dünyanin en büyük floklu (süet) kumas, dokuma kumas ve baski entegre tesisi olarak hizmet vermektedir.

Kadife, keten, viskon, elyaf, iplik bobin boya gibi ham maddeler ile dösemelik kumas sektöründe büyük yatirimlar yapan Süedser Tekstil; dünya modasini yansitan, mevcutlardan çok farkli, üstün kalite standartlarinda, uyumlu ve üst düzey zevke hitap eden ürünleri kullanicinin begenisine sunmaktadir. Ürün kalitesi, yüksek üretim kapasitesi, yenilikçi yaklasimi ile bulundugu sektörlerde fark yaratan Süedser Tekstil, 2014 yilinin son çeyreginde üçlü marka stratejisi ile yeni bir ivme kazanmistir. Dösemelik süet ve kumas ürünlerin de Smartex, Sertex ve Sedir markalariyla hem yurt içi hem de dünya pazarinda farkli dagitim kanallari yaratarak marka genislemesi yaratmistir.

Dösemelik süet ve kumas üretiminde, ürüne kazandirilan; su geçirmez, kolay temizlenebilir, güç tutusur, anti bakteriyel, phthalete free gibi birçok özelligi birlestiren Smartex, Sertex ve Sedir markalari, hayata deger katacak ve tüketicilerin yasam kalitesini yükseltecek ürünler gelistirmeye devam etmektedir.

Döseme kumas sektöründeki üstün basari ve uzmanligini giyim ve ayakkabi sektörlerinde de devam ettiren Süedser Tekstil; Crea ve WelLeather markalariyla sektörün ihtiyaç duydugu tekstil kalitelerini dünya trendleri ile örtüserek sunmaktadir.

Türkiye nin ve Dünya nin süet ve kumasta lider üreticilerin arasinda yer alan Süedser Tekstil; uzman kadrosu, ileri teknolojik yapisi, Ar-Ge çalismalari ve güçlendirdigi marka kimlik imaji ile büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir. ğ