Kullanim Kosullari

Isbu www.sertex.com.tr sitesinin tüm haklari Süedser Tekstil San. ve Tic. A.S. ye aittir. Sitenin Kullanicilar ve üyeler tarafindan kullanimi asagidaki hüküm ve sartlara tabidir. Siteye üyelik, asagida yazili kosullarin tarafinizca kabulüne baglidir. Sitenin kullanimi, bu kosullari kabul ettiginiz anlamina gelir. Kullanim Kosullari da dahil olmak üzere Süedser, site ve site uzantisi kapsaminda sunulan hizmetleri, ürünleri, fikir ve sanat eserlerini, sitede sunulan herhangi bir bilgi ve veriyi, önceden herhangi bir ihtar veya ihbar yapmaya gerek olmaksizin degistirme, site yayinina ara verme, site yayinini tamamen durdurma ve siteyi en genis kapsamda yeniden düzenleme haklarini sakli tutmaktadir. Süedser’in site kullanim sartlari üzerinde yapacagi degisiklikler, sitede yayimlanmalariyla birlikte yürürlüge girer ve bu degisiklikler, kullanici tarafindan siteye girilmesi, herhangi bir sekilde erisim yapilmasi veya sitenin kullanilmasi ile birlikte kabul edilmis addolunur. Siteye üyelik formunu eksiksiz dolduran ve Süedser tarafindan üyelikleri uygun bulunan gerçek ya da tüzel kisiler "ÜYE" olarak kabul edilir. Üyelik için 18 yasini doldurmus olmak zorunludur. Tüzel kisiler, ancak yasal temsilcileri kanali ile üyelik basvurusu yapabilirler. Siteye giris yapan, siteyi ziyaret eden, herhangi bir sekilde kullanan, siteye erisen ve/veya herhangi baskaca bir sekilde baglanan tüm üye ve ziyaretçiler, bu sayfada düzenlenmis olan Süedser Web Sitesi Kullanim Sartlari’ na uyacaklarini pesinen beyan, kabul ve taahhüt ederler. Isbu yukarida anilan "Kullanici" ifadesi, üye girisi yapmak suretiyle veya herhangi bir sekilde siteye giris yapan, siteyi kullanan, inceleyen veya herhangi bir iletisim cihazi (cep telefonu, bilgisayar gibi) araciligiyla siteye baglanmis olan veya site üzerinden elektronik veri alis-verisinde bulunmus veya bulunmakta olan herhangi bir kisiyi ifade etmektedir.

Süedser in, site üzerinden verecegi hizmet; Süedser online alisveris sitesinde satisa sunulan ürünlerin; üye tarafindan bedeli ödendikten sonra, Süedser in stok durumunun uygun olmasi halinde taahhüt edilen sürede malin müsteriye kargo firmasi tarafindan ayipsiz ve hasarsiz olarak teslimidir. Süedser, sitede mevcut bilgilerin dogruluk ve güncelligini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak bu bilgilerin her zaman güncel olmayabilecegi üyeler ve kullanicilar tarafindan gözetilmelidir. Süedser, diledigi takdirde, hiçbir gerekçe göstermeksizin üyeligi iptal etme hakkina sahiptir. Siteye ait her türlü fikri mülkiyet hakki (sitede bulunan bilgiler, yazilar, resimler, markalar, slogan ve diger isaretler, sayfa düzeni vb.) münhasiran Süedser’in mülkiyetindedir. Sitede sunulan fikri mülkiyetin kismen ya da tamamen kopyalanmasi, degistirilmesi, yayinlanmasi, online ya da diger bir medya kullanilmak suretiyle gönderimi, dagitimi, satilmasi açik ve kesin bir biçimde 5846 Sayili Fikir ve Satan Eserleri Kanunu na aykiri olacak ve hukuki ve cezai yaptirima maruz kalacaktir.

Üye, kredi kartini güvenli bir sekilde kullanmakla yükümlüdür. Süedser, sözlesmeye aykirilik, haksiz fiil, ya da baskaca sebeplere binaen, dogabilecek dogrudan ya da dolayli hiçbir zarardan sorumlu degildir. Süedser, diledigi tarihte, isbu sözlesmeyi bildirimsiz olarak feshedebilir, kismen ya da tamamen devredebilir. Kullanici veya üyenin sözlesmeyi devri, hükümsüzdür. Süedser mücbir sebeple ya da tümü ile kendi takdir ve degerlendirmesine bagli olarak siteyi yayindan kaldirma, içerigini degistirme hakkina sahiptir. Kullanicilar ve üyeler, siteyi kullanirken genel ahlaka ve adaba, yürürlükteki tüm ulusal ve uluslararasi kanunlara ve nizamlara, iletisim ve internet güvenligine uygun olarak hareket etmek ile yükümlüdür. Kullanicilarin siteye ekleyecekleri her türlü ifade, yorum, yazi, resim, görsel ve sair her türlü bilgi ve belge genel ahlaka ve adaba ve ilgili ulusal ve uluslararasi mevzuata uygun içerik ve sekilde olmalidir. Sitenin yazilim ve donanim sistemlerinin zarar görmesine yol açabilecek, isleyisini olumsuz yönde etkileyebilecek ve yavaslamasina yol açabilecek her türlü fiil ve islem yasaktir. Anilan yasak kapsamina otomatik programlar veya yazilimlar kullanilarak birden fazla sorgu yapilmasi veya üyelik kaydi açilmasi veya otomatik yöntemler araciligiyla siteye çok sayida talep veya bilgi gönderilmesi de dahildir. Üyeler, kendilerine verilen sifrelerin münhasiran kendilerine verilmis oldugunu, bu sifreleri hiçbir surette baskalari ile paylasmayacaklarini, aksi takdirde dogabilecek her türlü zarar ve ziyandan kendilerinin sorumlu olacagini kabul, beyan ve taahhüt etmektedir. Üyelik basvurusu yapilirken üye tarafindan verilen bilgilerin dogrulugu ve eksiksizliginin tespiti Süedser’ in sorumlulugunda degildir. Yanlis üyelik bilgisi verilmesi sebebiyle dogacak zararlardan dolayi Süedser’ in hiçbir hukuki sorumlulugu yoktur. Süedser, site kullanim kosullarina ve yukarida anilan kurallari aykiri sekilde hareket eden kullanicilarin siteye erisiminin engellenmesi ve üyeliklerinin iptal edilmesi de dahil olmak üzere her türlü güvenlik tedbirini almak ve gerekirse ihlal edenler aleyhinde yasal islem baslatmak hakkini sakli tutmaktadir.

Sitenin kullanilmasi, sitede sunulan ve saglanan veri ve bilgilerin kullanimi, bu veri ve bilgiler esasinda yapilan davranislar veya siteye erisim sebebiyle maruz kalinabilinecek herhangi türden bilgisayar virüsleri, trojan ve benzeri kötü amaçli yazilimlar (malware) da dahil ve fakat bunlarla sinirli olmamak üzere, Kullanicilarin, Üyelerin veya diger üçüncü kisilerin herhangi bir sebepten ötürü ugrayabilecekleri her türlü ve tüm dogrudan ve dolayli zarar, ziyan, hasar ve/veya kayiplar ile ilgili Süedser’ in hiçbir hukuki veya cezai sorumlulugu bulunmamaktadir. Kullanicilar, yukarida anilan zararlar sebebiyle Süedser’den her ne isim altinda olursa olsun herhangi bir talep veya iddiada bulunmayacaklarini pesinen kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

Isbu "WEB SITESI KULLANIM KOSULLARI VE ÜYELIK SÖZLESMESI"nden kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukuku na tabidir ve Istanbul Merkez Mahkemeleri ve Icra Daireleri yetkilidir. ğ